Ľadová plocha v Aréna je už plne k dispozícii na korčuľovanie

Od minulého týždňa je už k dispozícii ľadová plocha v breznianskej Aréne. Slúži nielen na tréningy športovcov, ale aj na verejné korčuľovanie.

BREZNO. Mesto Brezno aj vďaka podpore Slovenského zväzu ľadového hokeja zrealizovalo opravu chladiaceho systému na zimnom štadióne.

Pred necelými dvomi týždňami Technické služby začali s chladením a prípravou ľadovej plochy na zimnú sezónu. Využívať ju bude nielen hokejový a krasokorčuliarsky klub na tréningy a rôzne súťaže, ale aj verejnosť a v rámci Centra športu pri základnej škole, prváci a druháci absolvujú kurzy korčuľovania zadarmo.

Ako uviedol vedúci odboru športu a kultúry Miroslav Baran, aktuálny rozpis ľadovej plochy sa nachádza na webovej stránke Technických služieb.

 Cena verejného korčuľovania ostáva nezmenená, pre deti 1 €, dospelí 1,50 €. Permanentka na 20 vstupov pre deti 15 € a dospelých 23 €. „Vzhľadom na pretrvávajúcu pandémiu žiadame všetkých účastníkov verejného korčuľovania, aby si pri vstupe dezinfikovali ruky a až po vstup na ľadovú plochu mali nasadené rúška,“ dodal na záver Miroslav Baran.

autor článku : Monika Dolňanová| foto : M.B.

Zdroj: https://www.brezno.sk/ladova-plocha-v-arena-je-uz-plne-k-dispozicii-na-korculovanie/?f=

Exit mobile version