Milí členovia, tréneri, rodičia, hráči, podporovatelia.

Chcem sa v mene vedenia Hokejového klubu Brezno poďakovať všetkým vám, ktorí ste v roku 2020 svojou prácou a činnosťou podporili hokej v našom meste aj počas náročného COVID obdobia. Poďakovať chcem hráčom všetkých vekových kategórií, ich trénerom a vedúcim družstiev, ktorí hájili farby HK Brezno. Vďaka patrí našim podporovateľom, bez ktorých by žiadny hokejový zápas ani nezačal, všetkým štatistom, hlásateľom, usporiadateľom, zdravotníkom, ľadárom, ktorí nám pomáhajú pri organizácii zápasu.Zároveň chcem poďakovať verným fanúšikom, ktorí nás podporovali na domácich zápasoch, a tiež na zápasoch v arénach súperov. ​Touto cestou ďakujem všetkým našim podporovateľom a sponzorom, ktorí nás neváhali podporiť v  ťažkom roku 2020,  ktorý v ére klubového hokeja nemá obdobu. Menovite: Mestu Brezno, Technickým službám Brezno, spoločnosti Veolia Energia, SZĽH, Základným školám Pionierska 4 a Pionierska 2, Brezno, firmám EURO BAUMEX, spol. s.r.o., PB TEL s.r.o., PM Trans, Privatbanka a.s., HUGO BACH, s.r.o. 

Veľká vďaka patrí vedeniu mesta Brezna, hlavne primátorovi JUDr. Tomášovi Ábelovi, PhD., ktorý vždy významne podporoval rozvoj hokeja v našom meste. 

Tiež ďakujem celému tímu pracovníkov Technických služieb Brezno, ktorí sa starajú o bezchybný chod breznianskej arény. Rok 2020 bol veľmi špecifický, náročný, ale je na konci a veríme, že rok 2021 bude pokojnejší a úspešnejší. Čakajú nás veľké výzvy, ktoré sa nezaobídu bez zmien. Okrem iného sa chceme uchádzať o účasť v Slovenskej hokejovej lige a 1. lige juniorov. Preto vás prosím, zostaňte nám verní, aby sme sa mohli oprieť o vašu podporu aj v ďalších rokoch. 

Všetkým vám prajem šťastné a veselé vianočné sviatky, naplnené pohodou a oddychom. Verím, že sa spolu stretneme plní zdravia a síl v novom roku 2021.                                                                              

Vedenie HK Brezno

Exit mobile version