top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

🙏🏛️ **Veľké Ďakujeme Vedeniu Mesta a Primátorovi Tomášovi Abelovi!** 🏛️🙏


Ďakujeme Vedeniu Mesta a Primátorovi

Srdcom našej komunity, Hokejový klub Brezno, by sme chceli vyjadriť úprimnú vďaku vedeniu mesta a predovšetkým nášmu skvelému primátorovi, Tomášovi Abelovi. 🌆🤝


Je pre nás obrovskou cťou a potešením spolupracovať s vedením mesta Brezno, ktoré nám otvorilo dvere a podporilo nás v našich hokejových snahách. Ich oddanosť a entuziazmus pre rozvoj miestnej športovej scény nám dodáva energiu a motiváciu. 💪🏒


Primátor Tomáš Abel je neodmysliteľnou súčasťou našich hokejových úspechov a sme vďační za jeho podporu a vieru v našu misiu. Spolu tvoríme silný tím, ktorý sa nebojí výziev a ide za svojimi cieľmi. 🙌

V mene celého nášho klubu a jeho členov by sme chceli ešte raz poďakovať za všetko, čo robíte pre náš klub a pre naše mesto. Sme hrdí, že môžeme reprezentovať Brezno a veríme, že spoločne dosiahneme veľké veci!

18 views

Comments


bottom of page