top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

Šéftréner pre sezónu 2024/25


Šéftrénerom pre sezónu 2024/25 bude v našom klube Peter Turňa. Skúsený tréner pôsobil v našom klube aj v minulej sezóne. Jeho prístupy a metódy sa odzrkadlili najmä na kvalitných výkonoch našej hokejovej mládeže. Primárnym cieľom nášho šeftrénera je dodržiavanie kvalitných postupov v tréningovom procese.


"Mojou víziou je poctivá práca naprieč všetkými kategóriami. To nám zabezpečí formovanie ďalších hráčov pre širší, alebo aj konečný reprezentačný tím Slovenska. Dôležité sú najmä vzťahy a komunikácia, preto chcem všetkých poprosiť aby sa na mňa neváhali obrátiť. Určite chcem pomôcť priamo na tréningu, poznať problémy, ako aj silné stránky v každej kategórii. Každá kategória má svoj potenciál. Mojim krédom je myšlienka trénera NHL Pata Quinna - "Hráčov nezaujíma, ako veľa toho vieme, ale ako veľmi sa o nich staráme". S poctivou prácou sme začali už v letnej príprave a tešíme sa na zahájenie tréningov na ľade. Spolu sme HK Brezno a spolu sme silnejší." vyjadril sa náš šéftréner.


Spolu pokračujeme v budovaní klubu HK Brezno. Veríme , že skúsenosti nášho šéftrénera zabezpečia nášmu klubu dosahovanie kvalitných výsledkov aj naďalej a budú základom pre vychovávanie množstva mladých hokejových talentov. Spolu sme HK Brezno!

5 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page