top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

Guy Bey turnaj

🚍 Naša cesta na 33. ročník turnaja Guy Bey začína, chlapci už vyarazili so spoločnosťou IBBUS! 🏒 Naši mladí hokejisti sú pripravení reprezentovať mesto Brezno a náš klub na medzinárodnej scéne súperiac s tímami z Belgicka, Ukrajiny, Rumunska, Poľska, USA, Slovenska a Francúzska a reprezentovať tak naše mesto Brezno a náš klub.

Ďakujeme našim partnerom PICHANDOVCI s.r.o., trico.sk a Tesco Brezno za podporu.

Držte nám palce! 🥅🏒

26 views

Recent Posts

See All

🏒 Predstavujeme nových trénerov HK Brezno! 🏒

👤 Tréner Rybár – kategória 0-2 ročník S hokejom som začal v Brezne, neskôr som prestúpil do Banskej Bystrice, kde som hral extraligu dorastu a dosiahol 2. miesto. Pôsobil som aj v projekte reprezentá

Comments


bottom of page