top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

HK Brezno podľahlo MHA Martin tesným rozdielom


HK Brezno podľahlo MHA Martin tesným rozdielom

HK Brezno podľahlo MHA Martin tesným rozdielom

V dnešnom vzájomnom stretnutí sa HK Brezno stretlo s tímom MHA Martin. V napínavom zápase skončilo skóre v neprospech domácich 2:3 (1:2, 0:0, 1:1).


Góly za HK Brezno:

* Martin BAUER (asistencie: Tomáš Smida, Peter Kováčik)

* Lukáš PINKA (asistencie: Lukáš Lajoš)


Vyjadrenie k zápasu:"Nastupili sme proti dobre organizovanému súperovi, ktorý hral rýchly hokej založený na kvalitnom korčuľovaní. Po pár minútach sme si myslím na ich rýchlosť zvykli a boli sme mu vyrovnaným súperom. Mrzí nás gól, ktorý sme inkasovali pri našej presilovke. Chalanom nemôžeme nič vytknúť, hrali a bojovali naozaj do poslednej chvíle, ubránili viacero oslabení, za čo si zaslúžia kredit. Musíme trošku popracovať na efektivite v zakončení a na presilových hrách. Špeciálne by som chcel vyzdvihnúť nášho brankára, ktorý nás výborným výkonom držal v hre o dobrý výsledok."


Na záver by sme radi poďakovali všetkým fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť a vytvorili skvelú atmosféru. Vaša podpora je pre nás kľúčová a vážime si každého z vás. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a veríme, že nás opäť prídete povzbudiť!

22 views

Recent Posts

See All

🏒 Predstavujeme nových trénerov HK Brezno! 🏒

👤 Tréner Rybár – kategória 0-2 ročník S hokejom som začal v Brezne, neskôr som prestúpil do Banskej Bystrice, kde som hral extraligu dorastu a dosiahol 2. miesto. Pôsobil som aj v projekte reprezentá

Kommentare


bottom of page