top of page
  • Writer's pictureMartin Malatinec

HK Brezno predstavuje športového manažéra


S radosťou vám oznamujeme , že n športovým manažérom nášho klubu sa stáva Matej Češík. Náš športový manažér má bohaté hokejové skúsenosti. Počas svojej hokejovej kariéry odohral viac ako 650 zápasov v Slovenskej hokejovej Extralige. V sezóne 2009/10 nastúpil aj v našich farbách a to vo vtedajšej druhej najvyššej súťaži. Okrem Slovenska si ako profesionálny hokejista vyskúšal aj nadnárodnú EBEL ligu v ktorej nastupoval vo farbách Českého tímu Orli Znojmo. Po ukončení svojej profesionálnej hráčskej kariéry sa v sezóne 2022/23, počas pôsobenia v Tipos SHL ujal postu asistenta trénera v našom klube počas. V sezóne 2023/24 pôsobil v našom klube ako hlavný tréner. Od nášho nového športového manažéra si sľubujeme zabezpečenie opätovného rastu nášho klubu. Tešíme sa na našu spoluprácu a veríme , že spoločne pripravíme pre fanúšikov množstvo športových zážitkov. 

10 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page