top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

Transparentný účet: Ako nás naši podporovatelia robia silnejšími každým príspevkom:


Fotka o transparentnom účte hokejového klubu Brezno

Jedna z najcennejších hodnôt, ktorú si vo svojom hokejovom klube vážime, je podpora našich verných fanúšikov a podporovateľov a rytierov. Bez vás by sme nemohli dosahovať úspechy a napredovať. Aj preto máme zavedený transparentný účet, aby ste videli, ako vaše príspevky nás posilňujú a pomáhajú nám dosahovať naše ciele.


Prečo je transparentnosť dôležitá:

Transparentnosť je základným kameňom vzťahu medzi klubom a našimi podporovateľmi. Chceme, aby ste vedeli, kam vaše príspevky putujú a aký vplyv majú na náš klub. Keď nám prejavujete dôveru a podporujete nás, zároveň si zaslúžite vedieť, ako vaše peniaze prispievajú k našim aktivitám a rozvoju.


Ako nás môžete posilňovať každým príspevkom

Vaše príspevky nám umožňujú investovať do kvalitného vybavenia, tréningových zariadení, vzdelávania trénerov a iných dôležitých aspektov nášho klubového života. Vaša podpora nám dáva väčšiu flexibilitu a možnosti pre realizáciu nových projektov a zlepšovanie našich služieb pre hráčov.


Vaša podpora nám dodáva silu

Vaša podpora je pre nás viac než len finančný príspevok. Je to dôkaz vášho oddania a lásky k hokeju a nášmu klubu. Vaše povzbudenie nám dáva silu v čase víťazstiev a motivuje nás pokračovať aj v ťažkých chvíľach. Sme hrdí, že máme takú úžasnú komunitu fanúšikov a podporovateľov za chrbtom.


Vďaka vám sme silnejší

Transparentný účet nám umožňuje posilniť naše partnerstvá a získať nových sponzorov, ktorí si vážia našu otvorenosť a zodpovednosť. Vaše príspevky nás robia silnejšími a pomáhajú nám budovať trvalú a úspešnú budúcnosť pre HK Brezno.


Záver

Naši verní fanúšikovia a podporovatelia sú základom nášho klubu. Sme vďační za každý váš príspevok a veríme, že spoločne dosiahneme ešte viac úspechov. Vďaka vašej podpore sme plní energie a odhodlaní ukázať svetu, čo dokáže HK Brezno. Ďakujeme, že ste s nami na tejto hokejovej ceste!

12 views

Comments


bottom of page