top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

Víkend plný emócií: Mladí hokejisti HK Brezno bojovali na ľade


Víkend plný emócií: Mladí hokejisti HK Brezno bojovali na ľade

Minulý víkend sa naše mládežnícke tímy HK Brezno stretli v sérii zápasov, ktoré priniesli veľa napätia, skvelých momentov, ale aj cenné ponaučenia.


Juniori 14.10., MHA Martin vs. HK Brezno (4:3) Góly: Samuel NOVYSEDLÁK, Jakub KUBINA, Oliver TURŇA 15.10., MHA Martin vs. HK Brezno (2:3sn) Góly: Mário MICHALKO, Oliver TURŇA, rozhodujúci samostatný nájazd Oliver TURŇA

Vo vzájomných zápasoch s Martinom sa našim juniorom podarilo ukázať výborný výkon, a dokonca v druhom zápase zvíťaziť v samostatných nájazdoch vďaka gólu Olivera TURŇA, ktorý bol jedným z hrdinov víkendu.


Dorast 14.10., HK Brezno vs. HK Spartak Dubnica (0:1) 15.10., HK Brezno vs. HK Spartak Dubnica (3:4pp) Góly: Martin GIERTL, Marcel Benčík, David DILÍK

Napriek prehrám nám dorastenci ukázali, že vedia bojovať a držať krok aj s náročnými súpermi. Zápas proti Dubnici ukázal, že naši chlapci sa nevzdávajú bez boja až do poslednej sekundy.


Starší žiaci 14.10., HK Brezno vs. SPORT TREND Žiar nad Hronom (10:4) Hviezdne momenty zápasu patrili Branislavovi BERČÍKovi, ktorý zaznamenal 5 gólov. Jeho výkon bol kľúčový pre drtivé víťazstvo nášho tímu.


Mladší žiaci 14.10., HK Brezno vs. SPORT TREND Žiar nad Hronom (5:1) Tréner po zápase poznamenal: "Odohrali sme dobrý duel, jedine nám chýbalo lepšie premieňanie šancí a lepšia streľba. Viacero hráčov ukazuje zaujímavý potenciál, ale ešte musia nabrať aj patričné sebavedomie. Pokračujeme v tvrdej práci."


HP5 15.10., HK Brezno Modrí vs. HKM Rimavská Sobota (3:3) 15.10., KH Brezno Bieli vs. HC Lučenec (0:6)

Napriek niekoľkým nešťastným momentom sa naši hráči nevzdali a ukázali, že aj v ťažkých časoch môžu fanúšikom ponúknuť pevnú vôľu a odhodlanie. Sme hrdí na to, ako reprezentujú náš klub, a tešíme sa na ďalšie zápasy a nové príležitosti na zlepšenie.

135 views

Comments


bottom of page