top of page
  • Writer's pictureConnect Digital

Výsledky zápasov mládeže cez víkend 7. a 8.10


Výsledky zápasov mládeže cez víkend 7. a 8.10

Víkendové stretnutia mládeže priniesli rad zaujímavých výsledkov. Pozrime sa bližšie na zápasy, ktoré sa odohrali v sobotu a nedeľu.


**7. októbra**

- **HK Brezno vs. Dolný Kubín (Juniori) 4:2**

Zápas začal v 09:30. Juniori triumfovali s konečným výsledkom 4:2. Góly za tím Brezna vsietili **ĎÖRDÍK Jakub** (2 góly), **FÁK Matúš** a **PLAUCHA Marek**.


- **HK Brezno vs. MHK Dolný Kubín (Starší žiaci) 4:5**

Starší žiaci Brezna prehrali v napínavom zápase o jeden gól. Breznianske góly zaznamenali **GREGOR Matúš**, **BERČÍK Branislav** (2 góly) a **PILIAR Viktor**.


- **HK Brezno vs. MHK Dolný Kubín (Mladší žiaci) 1:5**

V tomto stretnutí mladší žiaci Brezna neuspeli proti tímu Dolného Kubína. Hoci sa hráči Brezna držali na začiatku zápasu, na konci prehrali 1:5. K zápasu bolo vyjadrenie, kde sa zdôraznila ťažkosť súpera a chvála pre hráčov Brezna za ich hru v tretej tretine.


- **HK ’95 Považská Bystrica vs. HK Brezno (Dorast) 3:2**

Brezno malo tento deň aj stretnutie v Považskej Bystrici, kde dorastenci prehrali tesne 3:2. Góly za Brezno vsietili **JANOŠTIAK Tobias** a **ŠTULRAJTER Marian**.


**8. októbra**

- **Turnaj HP4 v Ružomberku 10:00**

V rámci tohto turnaja HP4 Brezna (Bieli) remizovali s Ružomberkom 2:2 a následne zdolali Detvu vysoko 4:0.


- **HK ’95 Považská Bystrica vs. HK Brezno (Dorast) 6:2**

Brezniansky dorast opäť nastúpil proti Považskej Bystrici a tentokrát prehral 6:2. Góly za Brezno dal **KÁN Tomáš** a **GIERTL Martin**.


- **HK Brezno vs. Dolný Kubín (Juniori) 5:2**

Juniori zakončili víkend výhrou 5:2 nad Dolným Kubínom. Za Brezno skórovali **KACHNIČ Milan**, **PLAUCHA Marek**, **PILIAR Samuel** (2 góly) a **TURŇA Oliver**.


Cez víkend sme boli svedkami veľa vzrušujúcich stretnutí. Mladí hráči Brezna ukázali svoje zručnosti a odhodlanie na ľade. Tešíme sa na ďalšie zápasy!

142 views

Comments


bottom of page