Kemp HK Brezno 2021

Vážení rodičia,

na základe prihlásenia Vášho dieťaťa do Kempu HK Brezno, zverejňujeme dôležité informácie týkajúce sa tejto akcie:

– zraz bude pred Arénou Brezno, 25.07.2021 (nedeľa) medzi 7.30 a 8.00 (prítomnosť zákonného zástupcu nutná) 

– cesta je zabezpečená autobusom 

– predpokladaný návrat je 31.07.2021 (sobota) cca 12.00 

Pred odchodom je nutné odovzdať: 

Testovanie

Podľa usmernenia, výnimku z testovania majú deti “do 10 rokov veku”. Za dieťa do 10 rokov veku sa považuje dieťa, ktoré má najviac 10 rokov + 364 dní (vrátane). Čiže deti, ktoré ešte nedovŕšili 11 vek, test nepotrebujú.

Výnimky z testovania ďalej platia pre deti, ktoré sú viac ako 21 dní po očkovaní aspoň prvou dávkou a deti, ktoré prekonali COVID-19 pred nie viac ako 180 dňami (v tomto prípade je potrebné odovzdať potvrdenie o prekonaní COVID-19 alebo potvrdenie o očkovaní).

Test nemôže byť starší ako 72 hodín.

Ako požiadať o PCR test pred pobytom dieťaťa?

Písomné vyhlásenie a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti

Okrem negatívneho PCR testu (ak nespĺňate jednu z výnimiek) v súlade s najnovším usmernením je potrebné aj potvrdenie od lekára o zdravotnom stave dieťaťa nie staršie ako    1 mesiac a rodičom/zákonným zástupcom podpísané vyhlásenie o bezinfekčnosti nie staršie ako 1 deň pred nástupom na tábor. Obe aktuálne tlačivá si môžete stiahnuť tu.

Výbavaveci osobnej hygieny, viac obuvi na trávu, obuv do interiéru, prezúvky do chaty, šľapky na bazén, uteráky, plavky, tréningové oblečenie aj do nepriaznivého počasia, šiltovka, hokejka, florbalová hokejka, hokejové rukavice (nie sú nutné), fľaša na pitný režim, oblečenie do interiéru, pyžamo.

Iné 

Počas pobytu  v kempe je deťom dovolené používať mobilný telefón po večeri v čase        19:00 – 21:00 hod. Počas dňa a v noci budú telefóny uschované u trénerov. Obmedzenia sa týkajú i používania elektronických hracích konzol, ipadov, tabletov ai., preto odporúčame nepribaľovať uvedené elektronické hračky. Deti si môžu na kemp priniesť filmy a hudbu na štandardných nosičoch usb/sd karta, na večerné sledovanie. 

Na základe aktuálnej situácie sú návštevy počas pobytu zakázané.

V prípade akýchkoľvek nezodpovedaných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky. 

S pozdravom kolektív trénerov HK Brezno   

tu stiahni: POTVRDENIA A VYHLÁSENIA O ZDRAVOTNOM STAVE 

Exit mobile version